Scandinavian Outdoor Läden

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 410
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-19
Samstag
10-18
Sonntag
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 397 0420
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-18

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 103 970 430
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-17
Tampereen telttanäyttely on suljettu kesältä 2021.

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 560
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10 - 20
Samstag
10 - 18
Sonntag
12 - 18
Suksihuolto on avattu!

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 540
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 520
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-18
Samstag
10-15
Sonntag
Pyhäinpäivänä 6.11. lauantai - Suljettu