Scandinavian Outdoor Läden

Pirkkala Veska

Saapastie 2, Liiketila B1-7, Pirkkala,
veska@scandinavianoutdoor.com
Telefon 050 5895682
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-18

Helsinki Forum

Yrjönkatu 29, 00100 Helsinki
forum@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 410
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-19
Samstag
10-18
Sonntag
12-18

Vantaa Tammisto

Nilsaksenpolku 2, 01510 Vantaa
tammisto@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 397 0420
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-18
Tiistai 6.12. itsenäisyyspäivä suljettu.

Tampere Ratina

Vuolteenkatu 1, 3 krs., Tampere
tampere@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 103 970 430
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-17
04.12.2022: 11-18 Joulusesongin sunnuntai
06.12.2022: 12-17 Itsenäisyyspäivä
11.12.2022: 11-18 Joulusesongin sunnuntai
18.12.2022: 11-18 Joulusesongin sunnuntai
24.12.2022: Suljettu Jouluaatto
25.12.2022: Suljettu Joulupäivä
26.12.2022: 12-17 Tapaninpäivä
31.12.2022: 10-18 Uudenvuodenaatto
01.01.2023: Suljettu Uudenvuodenpäivä
06.01.2023: 10-18 Loppiainen

Raisio Kuninkoja

Kuninkojankaari 1, 20320 Turku
kuninkoja@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 560
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10 - 20
Samstag
10 - 18
Sonntag
12 - 18

Pori

Siltapuistokatu 14, 28100 Pori
pori@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 540
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-20
Samstag
10-18
Sonntag
12-18
Black Friday 25.11 klo 8-21
Itsenäisyyspäivänä 6.12 klo 12-18

Salo

Vilhonkatu 11-13, 24240 Salo
salo@scandinavianoutdoor.com
Telefon +358 10 3970 520
17,04 Cent/Min. + 8,28 Cent/Anruf
Wochentage
10-18
Samstag
10-15
Sonntag
6.12. Itsenäisyyspäivä - SULJETTU
11.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
18.12. Sunnuntaina avoinna klo: 12-16
24.12. Jouluaatto - SULJETTU
25.12. Joulupäivä - SULJETTU
26.12. Tapaninpäivä - SULJETTU